استراتژی باینری آپشن

استراتژی باینری آپشن

استراتژی مهم باینری آپشنآموزش الیمپ تریداستراتژی الیمپ تریداستراتژی مهم در باینری آپشنموفقیت در الیمپ تریدآموزش معامله در باینری آپشنثبت نام در الیمپ تریداستراتژی برای باینری آپشنآموزش کامل الیمپ تریدآموزش ویدئویی الیمپ ترید

محل لوگو

مقاله مهم در زمینه باینری آپشن (الیمپ ترید)


مقاله مهم در زمینه باینری آپشن (الیمپ ترید)

سلام عرض میکنم به دوستان عزیز

در این مقاله قصد دارم از زندگی یک تریدر و قوانینی که باید برای خودش تعیین کنه و برخی توصیه های شخصی صحبت کنم.

 

تمام تریدرهای جهان در ابتدایی که وارد باینری آپشن شدن با فرازو نشیب های زیادی روبرو شدند هیچکس نیست که ادعا کنه از روزهای اولی که با بروکر الیمپ ترید آشنا شد متحمل ضررهای فراوان نشده .

خیلیارو دیدم که از من میپرسن ما در فضای دمو کارمون عالیه همیشه به سود منجر میشه ولی زمانی که وارد لایو میشیم همش ضرر پشت ضرر میشه.

در جواب سوال میتونم بگم که شما تا متحمل ضرر نشید و در لایو شکست نخورید نمیتونید به یک تریدر حرفه ای تبدیل بشید. حتما میپرسید چرا؟زمانی که فضای دمو هست چرا باید داخل لایو متحمل ضرر بشیم؟

ببینید عزیزان بحث من این نیست که در دمو تمرین نکنید بلکه دمو فضایی بسیار عالی برای آزمایش استراتژی های مختلف است تا یکی از بهترین های اونارو که به موفقیت های زیادی رسیدید در فضای لایو استفاده کنید.

زمانی که وارد لایو یا واقعیت میشید بدنتون آدرنالین ترشح میکنه قلبتون بطور وحشیانه شروع به تپش میکنه دست هاتون شروع میکنن به عرق کردنو استرس شدیدی میگیرید.

دوستان گلم این حالات برای ده تا پانزده تریدی که برای اولین بار انجام میدید طبیعیه چون قراره پول بزارید بازی نیست دیگه مثل دمو نمیتونید به سایت درخواست بدید تا حسابتونو شارژ کنه اینجا اگر اشتباه کنید ممکنه همه سرمایتون بر باد بره.

همیشه به افراد مبتدی که در باینری آپشن خصوصا بروکر الیمپ ترید فعالیت میکنند پیشنهاد میکنم زمانی که در لایو 2 ترید انجام و هر دو به ضرر منجر شد دیگر تا چند ساعت بعد یا کل اون روز هیچ ترید دیگری انجام ندید.

دلیلش خیلی سادست شما در این زمان فقط دنبال این هستید که ضررهاتونو جبران کنید و دقیقا در همین زمان هست که احساسات منفی و عصبانیت جای خودشو به اصول و قوانینی که از قبل آموزش دیدید میده و شک نکنید بقیه تریدها هم به ضرر منجر خواهد شد و نتیجش اینکه به زمین و زمان ناسزا میگید .کامپیوترخودتونو خاموش میکنید. دوباره فرداش که آرام شدید بفکر این میوفتید که یکبار دیگه هم حسابمو شارژ کنم شاید این دفعه موفق شدم و این روند خطرناک اونقدر ادامه پیدا میکنه که با کلی ضرر از باینری آپشن خداحافظی میکنید.

یادم میاد زمانی که 25 سالم بودم و به تازگی با بروکر الیمپ ترید آشناشده بودم به دلیل اینکه در اون بازده زمانی استادی در ایران (که حرفی برای گفتن داشته باشد) وجود نداشت من ناآگاهانه و با اطلاعاتی که از اینترنت کسب کرده بودم وارد معامله شدم و خیلی خیلی ضرر کردم. 25 سالم بود و از خودم هیچی نداشتم. در فامیل و آشنایان همیشه مقایسه میشدم که ببین نصف توهست ازدواج کرده یا خونه و ماشین خریده و ازین حرف های زجرآور. خیلی روم فشار بود. چون همه پولام در الیمپ ترید رفته بود مجبور شدم برم و در رستورانی کارگری کنم. همش تو فکر این بودم که پس تریدرهای موفق چجوری دارن پول درمیارن؟ چطور میشه که اوناالیمپ تریدو بعنوان یک شغل اصلی و مهم انتخاب کردند؟ میدونستم که راهو اشتباه رفتم برای همین تمام حقوقی که از رستوران میگرفتمو خرج خرید بسته های اینترنتم کردمو صدها ویدئوی آموزشی در زمینه معامله های موفق در بروکر الیمپ کردم. از طرفی هم افکار قدیمی پدرم که همش میگفت برو یک کار ثابت با بیمه پیدا کن عذابم میداد. واقعا سختم بودم برای دیگران کارگری کنم . میدیدم افرادی رو که درآمد میلیونی از اینترنت دارن با خودم میپرسیدم من ازین آدما چی کم دارم اوناهم مثل من انسان هستن فقط تونستن از ظرفیت ذهنیشون استفاده کنند و اطلاعاتی را کسب کنند که من ازونا بی خبرم.

بعد از مشاهده ویدئوهای آموزشی دید متفاوتی نسبت به معالمه کردن در بروکرپیدا کردم. کم کم معاملاتمو وارد لایو کردم وروزی 8 تا 10 دلار سود میکردم . لابد میپرسید چرا اینقدر کم ؟ جواب اینجاست که این دفعه شرایط من فرق میکرد. متوجه شدم طمع داشتن چقدر میتونه خطرناک باشه و از یک استراتژی واحد استفاده کردم بنابراین ترجیح دادم تا 40 روز هیچ برداشتی نکنم تا حسابم تپل تر بشه و بتونم معاملات با قیمت بیشتری و همچنین با سود بیشتری انجام بدم

 

توصیه هایی مهم برای افرادی که در باینری آپشن فعالیت میکند

 

1_اگر سرمایه شما زیر 200 دلارهست و شغلی ندارید پیشنهاد میکنم در فضای باینری آپشن فعالیت خودتونو شروع نکنید. من زمانی تونستم به ترید های موفق دست پیدا کنم که یک شغل و به اصطلاح جوی آب باریکه داشتم به این دلیل که شما وقتی هیچ درآمدی ندارید و یا کل سرمایتون که همون 10 دلاری بوده که حسابتونو شارژ کردید فقط به این فکر هستید که زودتر وارد واقعیت بشید معامله کنید و بتونید کسب درآمدی برای خود ایجاد کنید درصورتی که این کار شما باعث میشه به حد کافی در دمو به تمرین نپردازید و تسلط کافی بر اندیکاتور ها و اسیلاتور ها نداشته باشید.

از جنبه دیگر هم بخواهیم به این موضوع نگاه کنیم شما باید پس انداز و یا یک شغل بعنوان پشتوانه داشته باشید که بدیهی است با داشتن یک پشتوانه اعتماد بنفس و قدرت تصمیم گیری های شما در انجام ترید بیشتر خواهد شد.

 

2_ سعی کنید روانشناس خودتان باشید چون فقط خودتان هستید که از نقاط ضعف و قوت خود آگاهی دارید

نکته مهمی که برای شروع انجام معامله باید در نظر گرفته بشه حفظ آرامش است. این مورد را به یاد داشته باشید حتی حرفه ای ترین ها هم از 10 ترید خود 1 الی 2 ترید ناموفق دارند. اگر در معامله هاتون متحمل ضرر شدید اول با حفظ آرامش با متد و قوانینی که برای خودتون تعیین کردید یا از کسی آموزش دیده اید را در ذهنتان مرور کرده و طبق همان استراتژی که برای خود برگزیده اید معامله دیگری باز کنید.

 

3_داشتن مطالعه .مرور تجربیات روزانه و همچنین داشتن یک استراتژی واحد و پربازده که در کنارش باید تحلیل تکنیکال نمودار را هم آموزش ببینید در روند یک الی دو ماهه ابتدایی. اطلاعات و سطح بالاتری به شما خواهد داد. در روزهایی که در رستوران کارگری میکردم و در کنارش در سایت الیمپ هم فعالیت داشتم تمام سعی خودمو کردم تا بتونم با استفاده از ابزارها نظیر اندیکاتور و اسیلاتورها و .... استراتژی واحد طراحی کنم تا از طریق اون پیش بینی دقیق تری از بازار داشته باشم . میتونم به جرئت بگم اگر از استراتژی و تحلیل نمودار استفاده نمیکردم هنوز کارگر رستوران بودم. دوست عزیزم این استراتژی را میتوانید از لینک زیر دریافت کنید

http://binaryoption.4kia.ir/info/466762/کارآمدترین-استراتژی-معامله-پرسود-باینری-آپشن/

 

تصمیم مهمی که در تمام این سالها گرفتم این بود که استراتژی پولساز و اصلی خودمو به اشتراک بزارم. که در همین چند روز اخیر این تصمیمو عملی کردم امیدوارم استفاده و بهره لازم را ببرید. برای استفاده از این استراتژی روی لینک بالا کلیک کنید

عزیزان کسب سود از باینری آپشن به هیچ عنوان سخت و دشوار نیست فقط نیازمند یکسری آموزش های اصولی وتمرینات مکرر,صبر و داشتن تمرکز است.

 

 

 

 

  انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 1042

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "استراتژی باینری آپشن" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما