استراتژی باینری آپشن

استراتژی باینری آپشن

استراتژی مهم باینری آپشنآموزش الیمپ تریداستراتژی الیمپ تریداستراتژی مهم در باینری آپشنموفقیت در الیمپ تریدآموزش معامله در باینری آپشنثبت نام در الیمپ تریداستراتژی برای باینری آپشنآموزش کامل الیمپ تریدآموزش ویدئویی الیمپ ترید

محل لوگو

حساب پم چیست؟


حساب پم چیست؟

 

حساب پم چیست؟

قصد داریم در این مقاله یکی دیگر از روش های فعالیت در بازارهای باینری آپشن را خدمت شما توضیح دهیم.

 

حساب پم که مخفف Percent Allocation Management Module در واقع یک نوع حساب برای جمع کردن سرمایه افرادی است که تجربه و دانش کار در بازارهای مالی را ندارد و ترجیح میدهند با در اختیار گذاشتن سرمایه خود به معامله گران با تجربه در این زمینه با انجام تریدهای موفق به سودهای خوبی دست پیدا کنند.

اما نباید چشم بسته عمل کرد و خیلی راحت سرمایه خود را به دست افرادی که نه شناختی از آنها داریم و نه از استراتژی آنها خبر داریم بسپاریم. در بروکرهایی که از حساب پم پشتیبانی میکنند این امکان هست که درصد موفقیت معامله گران و همچنین میزان سرمایه ای که در آن حساب گذاشته اند را مشاهده کنیم.

در حساب های پم معامله گران. بروکر از آنها میخواهد مبلغی را بعنوان انگیزه بیشتر و یک پشتوانه امن در حساب خود واریز کنند که هیچ حق برداشتی ندارند که همین موضوع میتواند نقطه عطفی برای حساب های پم باشد و خیال سرمایه گذاران را تا حدی راحت کند.

پس در ابتدا برای سرمایه گذاری در این حسابها باید متوجه باشید که معامله گر چه مقدار سرمایه خود را وارد کرده و همچنین درصد موفقیت او چگونه بوده و همچنین درصد افت سرمایه طی یک بازده زمانی چند درصد بوده است و یکی از معیار های دیگر برای یک حساب بااعتبار زیاد سن یا به اصطلاح مدت زمانی است که این حساب افتتاح شده است.هر چقدر سن بیشتری داشته باید درجه اعتبار بیشتری هم خواهد داشت.

 

لذا میزان تقسیم سود و یا زیان با توجه به المان هایی که از قبل تعیین شده بین سرمایه گذاران بصورت یکسان تقسیم شده و همچنین میزان کارمزد پرداختی برای معامله گر هم که از قبل تعیین شده کسر میگردد.

(هر معامله گری یک درصد کارمزد مشخصی را میتواند برای خود تعیین کند (بطور مثال 20درصد)و کارمزد زمانی به معامله گر پرداخت میشود که ترید موفقی داشته باشد)

از موارد دیگری که میتوان اشاره کرد این هست که سرمایه گذار هر موقعی که متوجه شد سرمایه اش در معرض خطر هست میتواند اقدام به برداشت کند.

در اینجا شاید چند سوال به ذهنتان خطور کرده باشد که آیا ممکن است تمام پول های سرمایه گذار بر باد برود و سوال بعدی اینکه معامله گر امکان برداشت پول های سرمایه گذاران را دارد یا خیر؟

خب. طبیعتا در یک سرمایه گذاری هیچ تضمینی برای بازگشت اصل پول نخواهد همانطوری که ممکن است خیلی راحت و بدون دردسر سودهای کلان بدست آورید ممکن است نصف و یا حتی تمام سرمایه خود را توسط اشتباه معامله گر از دست بدهید.

و اما در مورد سوال دوم معامله گر هیچ حقی در برداشت سپرده سرمایه گذارن ندارد و نمیتواند به حساب بانکی شخصی خود انتقال دهد.

پیشنهاد بنده این هست که حتی المقدور اگر در ایران هستید خودتان با استفاده از کسب دانش .اطلاعات و تجربه فراوان اقدام به معامله کنید و اگر در کشورهایی نظیر انگلستان هستید که مهد باینری اپشن هستند با مراجعه به شرکت های کارگذاری اقدام به سرمایه گذاری کنید چرا که اعتبار یک شرکت میتواند ریسک سرمایه شما را تا حد بسیاری پایین آورد.

 

 

مطالب بیشتر

استراتژی خاص و کاربردی باینری آپشن

 

  انتشار : ۴ آذر ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 371

برچسب های مهم

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "استراتژی باینری آپشن" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما